Kontakt:
+48 17 850 82 71
ZALETY SYSTEMU

Nasze wyroby posiadają wiele zalet, które wyróżniają nas na rynku materiałów do budowy i remontu domów. Przedstawiamy Państwu najważniejsze.
 
Dalej
ZASTOSOWANIE

Wysoka jakość oraz liczne zalety naszych wyrobów pozwalają na wykorzystanie naszych wyrobów do różnych celów podczas budowy lub remontu budynku. Przedstawiamy najbardziej popularne.
 
Далі

wydajny

     
WYDAJNY
     
 

Zaprawy BAUWER są niezwykle wydajne w porównaniu z tradycyjnymi. Z jednego worka zaprawy o wadze 7 kg wykonasz tyle tynku co z 45 kg tradycyjnej zaprawy. Konsystencja zarobionej zaprawy pozwala nakładać grube warstwy. Jeden worek naszej zaprawy wystarcza na wykonanie 1 m2 powierzchni o grubości 2,5 cm lub 2,5 m2 powierzchni tynkowanej o grubości 1 cm.

Zaprawa BAUWER jest ekonomiczna zarówno przy wykonywaniu prac ręcznie czy tez stosując maszynę tynkarską. Pozwala to nam na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy przy wykonywaniu remontu lub wykończeniu wnętrza naszego wymarzonego domu. Jej doskonała plastycznośc zwiększa w dużej mierze również wydajność ponieważ zmniejsza to ryzyko odpadania tynku podczas wykonywania prac, co za tym idzie przyśpiesza czas wykonania prac oraz nie generuje strat materiału.

 

UWAGA ! Poszukujemy wykonawców i dystrybutorów na terenie całego kraju.