Kontakt:
+48 17 850 82 71
ZALETY SYSTEMU

Nasze wyroby posiadają wiele zalet, które wyróżniają nas na rynku materiałów do budowy i remontu domów. Przedstawiamy Państwu najważniejsze.
 
Dalej
ZASTOSOWANIE

Wysoka jakość oraz liczne zalety naszych wyrobów pozwalają na wykorzystanie naszych wyrobów do różnych celów podczas budowy lub remontu budynku. Przedstawiamy najbardziej popularne.
 
Далі

trwaly

     
TRWAŁY
     
 

Cechą decydującą przy wyborze tynku powinna być przede wszystkim jego trwałość. O tym, czy tynk jest mniej, czy więcej trwały, decyduje nie tylko jego rodzaj, ale także odporność na różnego rodzaju czynniki. Termin wykorzystania tynków termoizolacyjnych BAUWER jest nieograniczony. Brak dodatków organicznych sprawia, że tynk nie podlega korozji biologicznej (nie rozwija się pleśń oraz grzyby). Nasze materiały są odporne na działanie niskich i wysokich temperatur. Są środowiskiem niesprzyjającym dla rozwoju owadów i gryzoni.

Duża powierzchnia połączenia ze ścianą gwarantuje dużą przyczepność warstwy izolacyjnej, a wytrzymałość na ściskanie sprawia, że jest ona mniej narażona na uszkodzenia mechaniczne. Również duże skoki temperatur wywołuja naprężenia, które mogą powodować uszkodzenie fasad. Następstwem powstających mikrorys i mikropęknięć są odpryski i odspajanie się poszczególnych warstw tynku. Dzięki zastosowaniu naszego tynku, który jak już wspominaliśmy jest odporny na działania zmian temperatury możemy być pewni, ze otynkowane ściany nie ulegną zniszczeniu, co za tym idzie zaoszczędzimy sobie problemów z odpadającymi elemantami ściany.

 

UWAGA ! Poszukujemy wykonawców i dystrybutorów na terenie całego kraju.