Kontakt:
+48 17 850 82 71
ZALETY SYSTEMU

Nasze wyroby posiadają wiele zalet, które wyróżniają nas na rynku materiałów do budowy i remontu domów. Przedstawiamy Państwu najważniejsze.
 
Dalej
ZASTOSOWANIE

Wysoka jakość oraz liczne zalety naszych wyrobów pozwalają na wykorzystanie naszych wyrobów do różnych celów podczas budowy lub remontu budynku. Przedstawiamy najbardziej popularne.
 
Далі

lekki

     
LEKKI
     
 

Niska gęstość naszego materiału BAUWER sprawia, że jest on łatwy w transportowaniu na miejsce budowy/remontu oraz przenoszeniu co prowadzi do zmniejszenia obciążenia na konstrukcjcę budynku. Mniejsze obciążenie korzystnie wpływa na trwałość fundamentu i konstrukcję nośną. Dzięki swojemu niskiemu ciężarowi właściwemu stwarza możliwości zastosowania przy renowacji starych stropów oraz ścian.

Kolejną zaletą tynków BAUWER jest jego duża wydajność, łatwość wytworzenia go na miejscu budowy oraz duża ekonomiczność przy użyciu maszyny tynkarskiej. Bardzo dobra plastyczność naszego materiału ułatwia pracę tynkarskie, zaoszczędzając przy tym bardzo dużo czasu. Ze względu na zastosowanie minerałów: wermikulitu i perlitu, produkt jest lekki, co sprawia, że może być stosowany niemal na każdym podłożu. Możemy go stosować zarówno na stropie betonowym, jak i drewnianym oraz na podłodze wykonanej z desek. Kolejna wielką zaletą produktu jest krótki czas wiązania.

 

UWAGA ! Poszukujemy wykonawców i dystrybutorów na terenie całego kraju.