Kontakt:
+48 17 850 82 71
ZALETY SYSTEMU

Nasze wyroby posiadają wiele zalet, które wyróżniają nas na rynku materiałów do budowy i remontu domów. Przedstawiamy Państwu najważniejsze.
 
Dalej
ZASTOSOWANIE

Wysoka jakość oraz liczne zalety naszych wyrobów pozwalają na wykorzystanie naszych wyrobów do różnych celów podczas budowy lub remontu budynku. Przedstawiamy najbardziej popularne.
 
Далі

latwy

     
ŁATWY W ZASTOSOWANIU
     
 

Po zarobieniu z wodą uzyskuje się plastyczną masę, która jest łatwa w nanoszeniu i dalszej obróbce. Dzięki swoim naturalnym składnikom jakimi są wermikulit i perlit nasz produkt jest zarówno bardzo prosty w nanoszeniu na powierzchnie o regularnych jak i nie regularnych kształtach jak i zapewniający nam doskonałe ocieplenie oraz wygląd. Nie musimy być "fachowcami" w dziedzinie tynkarstwa aby móc samodzielnie otynkować swoje ściany tynkiem BAUWER.

Tynkami BAUWER z łatwością ocieplimy elementy o skomplikowanych kształtach (szpalety, łuki, gzymsy etc.). Miejsca te są najbardziej narażone na utraty ciepła z naszych domów, a dzięki zastosowaniu ciepłego tynku zapewnimy sobie zabezpieczenie przed stratami ciepła.

Do wykonania prac z tynkami BAUWER wystarczą nam najzwyklejsze narzędzia tynkarskie, a po wykonaniu prac uzyskamy ciepłą oraz odychającą ścianę, którą będziemy się cieszyć przed długie lata.

 

UWAGA ! Poszukujemy wykonawców i dystrybutorów na terenie całego kraju.