Kontakt:
+48 17 850 82 71
ZALETY SYSTEMU

Nasze wyroby posiadają wiele zalet, które wyróżniają nas na rynku materiałów do budowy i remontu domów. Przedstawiamy Państwu najważniejsze.
 
Dalej
ZASTOSOWANIE

Wysoka jakość oraz liczne zalety naszych wyrobów pozwalają na wykorzystanie naszych wyrobów do różnych celów podczas budowy lub remontu budynku. Przedstawiamy najbardziej popularne.
 
Далі

eko

     
EKOLOGICZNY, BEZPIECZNY
     
 

Składniki zapraw BAUWER mają wyłącznie naturalne pochodzenie. Podstawowe składniki: wermikulit i perlit są minerałami i nie są zanieczyszczone żadnymi dodatkami. Nie wydzielają żadnych substancji pod wpływem temperatury i czasu.

W obecnych czasach energooszczędność i ekologia stały sie koniecznością. Wielu z nas zaczęło zwracać uwagę na to, aby nasz dom był nie tylko ciepły, ale i zdrowy. Według przeprowadzanych statystyk 85% czasu spędzamy w budynkach. Dlatego też tak ważna stało się ekologiczne ocieplenie, wymagania zdrowotne i energooszczędne. Niestety często w trakcie realizacj projektu budowy budynku te elementu są brane pod uwagę, jednak często zostaja pominięte w trakcie realizacji. W konsekwencji, w pogoni za zadowalającym współczynnikiem cieplnym i ekologicznym zatraca się ideę domu przyjaznego dla człowieka, pozbawionego wilgoci i mikroorganizmów.

Dlatego też stosując tynki ciepłe BAUWER zapewniamy sobie i wszystkim mieszkańcą przede wszystki bezpieczeństwo jak i ekologiczne warunki przebywania w budynku.

Wielu producentów stara się zmniejszać ilość szkodliwych substancji w swoich produktach tak aby odpowiadały ekologicznym normom, które z roku na rok się zaostrzają. Mimo to produktów bezpiecznych i ekologicznych jest bardzo mało i są one drogie. Tynki termoilozacyjne BAUWER są zarówno bezpieczne i ekologiczne dzięki zastosowaniu wermikulitu i perlitu którę sa minerałami nie skarzonymi żadnymi chemikaliami jak i tanie w porównaniu do innnych dostępnych na rynku.

 

UWAGA ! Poszukujemy wykonawców i dystrybutorów na terenie całego kraju.