Kontakt:
+48 17 850 82 71
ZALETY SYSTEMU

Nasze wyroby posiadają wiele zalet, które wyróżniają nas na rynku materiałów do budowy i remontu domów. Przedstawiamy Państwu najważniejsze.
 
Dalej
ZASTOSOWANIE

Wysoka jakość oraz liczne zalety naszych wyrobów pozwalają na wykorzystanie naszych wyrobów do różnych celów podczas budowy lub remontu budynku. Przedstawiamy najbardziej popularne.
 
Далі

Ciepły

     
CIEPŁY
     
 

Zaprawy budowlane BAUWER cechują się bardzo wysokimi parametrami izolacji cieplnej, co w połączeniu z możliwością nałożenia grubych warstw daje możliwość izolacji termicznej różnych przegród budowlanych. Jest bez wątpienia najdoskonalszym izolatorem cieplnym spośród wszystkich dostępnych na rynku. Tym co odróżnia nasze tynki od innych jest to między innymi, że możemy stosować je zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku zapewniając równocześnie dodatkową możliwość zabezpieczenia przed utratą ciepła.

System BAUWER nie posiada styków oraz nie wymaga wykorzystania kołków, a to są miejsca przez które “ucieka” dużo ciepła. Nakładanie naszych tynków nie wymaga niezwykłych umiejętności, jest zwyczajnie proste. Idealnie potwierdza swoje atrybuty cieplne zarówno w obiektach wiekowych, archaicznych, ale także w budownictwie współczesnym. Współczynnik przenikania ciepła dla naszego tynku przy grubości warstwy 10 cm to tylko 0,68 W/mK. Współczynnik przenikania ciepła przy 10 cm naszego tynku zastąpi 1m 20 cm muru wykonanego z cegły, 2,5 m muru wykonanego z żelbetonu oraz 23 cm ściany wykonanej z drewna.

 

UWAGA ! Poszukujemy wykonawców i dystrybutorów na terenie całego kraju.