Kontakt:
+48 17 850 82 71
ZALETY SYSTEMU

Nasze wyroby posiadają wiele zalet, które wyróżniają nas na rynku materiałów do budowy i remontu domów. Przedstawiamy Państwu najważniejsze.
 
Dalej
ZASTOSOWANIE

Wysoka jakość oraz liczne zalety naszych wyrobów pozwalają na wykorzystanie naszych wyrobów do różnych celów podczas budowy lub remontu budynku. Przedstawiamy najbardziej popularne.
 
Далі

Zalety

CIEPŁY           PAROPRZEPUSZCZALNY

Nasze wyroby cechują się wysokimi parametrami izolacyjności termicznej. System nie przewiduje wykorzystania kołków oraz płyt, skutkiem czego jest brak mostków termicznych. Wszystko to sprawia, że nasz system idealnie się nadaje do ocieplenia przegród budowlanych.

CZYTAJ DALEJ ...

         

Zawarty w tynku porowaty wermikulit znakomicie przewodzi parę wodną. Udoskonaliliśmy technologię pod kątem zwiększenia porowatości materiału, co sprawia, że nasze wyroby są jednymi z najlepiej paroprzenikalnych materiałów budowlanych.

CZYTAJ DALEJ ...

                 
DŹWIĘKOCHŁONNY           NIEPALNY

Porowatość naszych materiałów sprawia, że znakomicie one tłumią fale dźwiękowe. Tynk BAUWER Light pochłania do 77% dźwięków, a wylewka podłogowa tłumi dźwięki uderzeniowe na 18 dB.

CZYTAJ DALEJ ...

         

W swoim składzie nasze wyroby zawierają wyłącznie materiały które wytrzymują bardzo wysokie temperature i są całkowicie niepalne. Także nasze tynki oraz wylewki podłogowe mogą być wykorzystane jako przegrody zapobiegające rozprzestrzenianiu się ognia.

CZYTAJ DALEJ ...

                 
EKOLOGICZNY, BEZPIECZNY           LEKKI

Produkujemy nasze wyroby wyłącznie z materiałów naturalnego pochodzenia. Podstawowym materiałem wykorzystanym podczas produkcji jest wermikulit - minerał, który nie zawiera żadnych szkodliwych dodatków oraz nie wydziela żadnych substancji z biegiem czasu.

CZYTAJ DALEJ ...

         

Niska gęstość naszego materiału ułatwia jego nanoszenie oraz zmniejsza obciążenie konstrukcji budynku. Mała waga prowadzi do zmniejszenia kosztów transportu oraz ułatwia wynoszenie materiału na plac budowy.

CZYTAJ DALEJ ...

                 
WYDAJNY           ŁATWY W ZASTOSOWANIU

Nasze wyroby są bardzo wydajne. Z jednej tony materiału możemy wykonać ponad 350 metrów kwadratowych tynku, w tedy jak z takiej samej ilości tradycyjnej zaprawy tynkarskiej tylko 55 metrów kwadratowych.

CZYTAJ DALEJ ...

         

Niska gęstość oraz wysoka przyczepnośc tynku sprawia, że nakładanie naszych tynków jest łątwe i szybkie. Dodatkowo nasze wyroby są łątwe w obróbce.

CZYTAJ DALEJ ...

                 
TRWAŁY              

Do składu naszego tynku wchodzą materiały, trwałość których jest bardzo wysoka. To w połączeniu z wysoką wytrzymałością mechaniczną sprawia, że nasze materiały będą służyć długie lata.

CZYTAJ DALEJ ...

           
                 

UWAGA ! Poszukujemy wykonawców i dystrybutorów na terenie całego kraju.