Kontakt:
+48 17 200 07 05
ZALETY SYSTEMU

Nasze wyroby posiadają wiele zalet, które wyróżniają nas na rynku materiałów do budowy i remontu domów. Przedstawiamy Państwu najważniejsze.
 
Dalej
ZASTOSOWANIE

Wysoka jakość oraz liczne zalety naszych wyrobów pozwalają na wykorzystanie naszych wyrobów do różnych celów podczas budowy lub remontu budynku. Przedstawiamy najbardziej popularne.
 
Далі

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Zaczernie k/Rzeszowa przy drodze krajowej nr 9 w odległości 2 km od zjazdu z autostrady A4 (węzeł Rzeszów Północ). Firma powstała z zamiarem produkcji i sprzedaży towarów z dziedziny zabezpieczeń przeciwpożarowych. Spółka specjalizuje się w sprzedaży wyrobów ognioochronnych i materiałów wysokotemperaturowych. Założycielami firmy są osoby z dużym doświadczeniem w sprzedaży i produkcji materiałów ognioochronnych. Wiedza i doświadczenie udziałowców przyczynia się do rozwoju firmy, wdrażania nowych wyrobów i technologii.

W chwili obecnej trwają pracę nad budową hali produkcyjnej o powierzchni ponad 2 tys. m.kw. W nowopowstałej hali będą się mieścić linie do produkcji spęcznionego wermikulitu i perlitu a także wyrobów z tych surowców.

Głownym celem stworzonej jednostki produkcyjnej będzie wprowadzenie na rynek ekologicznego materiału do ocieplenia budynków marki BAUWER.

Firma zgłosiła pomysł innowacyjnej technologii produkcji spęczniania wermikulitu i perlitu do ochrony w Urzędzie Patentowym. Dzięki nowej technologii będziemy w stanie wyprodukować spęczniony wermikuit o bardzo niskiej wadze objętościowej, co w znaczny sposób poprawi parametry wyrobów z niego i przyczyni się do zmniejszenia kosztów produkcji.
UWAGA ! Poszukujemy wykonawców i dystrybutorów na terenie całego kraju.